• Spotkanie z przedstawicielem Straży Granicznej

18 stycznia 2019 r. uczniowie klas trzecich spotkali się z przedstawicielem Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim, który przybliżył młodzieży warunki pracy w Straży Granicznej oraz zapoznał z postępowaniem kwalifikacyjnych podczas przyjmowania się do pracy.

• Zajęcia w mundurówkach i grupie opiekuńczo - medycznej

Ostatni dzień przed feriami uczniowie naszej szkoły spędzili na zajęciach z żołnierzami 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego. Bezpośredni kontakt z bronią typu Beryl i Wist po raz kolejny zrobił na wielu wrażenie. Uczniowie ćwiczyli również ładowanie magazynka na czas amunicją treningową do kbk AK i BERYL, a wszystko to pod okiem mł. chor. Andrzeja Murawskiego i st. szer. Łukasza Siedlera.

• Zajęcia z zakresu prawa konstytucyjnego

Dnia 17 stycznia 2019r. uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Górowie Iławeckim wzięli udział w zajęciach z zakresu prawa konstytucyjnego. Poprowadził je dr Marcin Kazimierczuk – adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Odbyło się to w ramach projektu „Propedeutyka prawa w liceach ogólnokształcących województwa warmińsko – mazurskiego” realizowanego przez Wydział Prawa i Administracji UWM.

• Pokaz ratownictwa medycznego

Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach zaprasza na pokaz ratownictwa lodowego i medycznego, który odbędzie się 18 stycznia 2019 r. (piątek) o godzinie 11.00 na Jeziorku Mleczarskim w Bartoszycach.

• Turniej strzelecki

13 stycznia 2019 r. na strzelnicy szkolnej odbył się Turniej Strzelecki z okazji rocznicy urodzin patrona strzelnicy gen. Michała Tokarzewskiego. W zawodach udział wzięło 7 drużyn trzyosobowych, każdy zawodnik oddawał strzały z karabinka pneumatycznego w pozycji stojącej. Klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

• Studniówkowo

12 stycznia 2019 r. po raz kolejny uczniowie i zaproszeni goście bawili się na balu studniówkowym. Bal odbył się w Lidzbarku Warmińskim w Perle Warmii,a o jego rozpoczęcie poproszono panią dyrektor p. Elżbietę Gottuk.

• Partnerzy

• Spotkanie z przedstawicielem Straży Granicznej
      • Zajęcia w mundurówkach i grupie opiekuńczo - medycznej
      • Zajęcia z zakresu prawa konstytucyjnego