• OSIĄGNIĘCIA - rok szkolny 2018/2019

        • KONKURS na KALENDARZ ADWENTOWY-Elbląg`2018
        • III miejsce - Klaudia Subda i Jakub Ragucki

        • POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD i PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - Bartoszyce`2018
        • II miejsce - Natalia Marczenko

        • OLIMPIADA ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA (etap powiatowy) -Bartoszyce`2018
        • III miejsce - Mirosława Kozik

        • TURNIEJ STRZELECKI z okazji 100 - lecia Niepodległej - Górowo Iławeckie (listopad 2018)
        • II miejsce - Gabriela Ligiżyńska

          III miejsce Konrad Potasznik

        • ZAWODY STRZELECKIE z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości - Orneta (listopad 2018)
        • I miejsce (karabinek pneumatyczny) - Gabriela Ligiżyńska

          II miejsce (karabinek pneumatyczny) - Konrad Potasznik

        • POWIATOWY TURNIEJ DRUŻYNOWEGO TENISA STOŁOWEGO- Górowo Iławeckie (październik 2018)
        • I miejsce - Wioleta Baran, Aleksandra Stępniak, Paulina Kołodziej

          III miejsce - Jakub Szydlik, Maciej Dziadczyk

        • POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI- Bartoszyce (październik 2018)
        • II miejsce - Mirosława Kozik

        • DRUŻYNOWE ZAWODY STRZELECKIE o Puchar Przechodni Koła Strzeleckiego "Warmiak" - Lidzbark Warmiński (październik 2018)
        • III miejsce (pistolet bocznego zapłonu) - Gabriela Ligiżyńska

          I miejsce (klasyfikacja drużynowa) - Gabriela Ligiżyńska z Kingą Figat i Tomaszem Dziadoszem

        • II TURNIEJ STRZELECKI o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół - Górowo Iławeckie (październik 2018)
        • I miejsce - Gabriela Ligiżyńska

          II miejsce - Tymoteusz Pilecki

          III miejsce - Paulina Dudkiewicz

        • IV CENTRALNY ZLOT KLAS MUNDUROWYCH - Żagań 2018
        • II miejsce w klasyfikacji generalnej

          I miejsce w strzelaniu

          I miejsce w rzucie granatem

        • I OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE "Mistrzostwa Ziemi Ryńskiej" - Ryn (wrzesień 2018)
        • I miejsce (dwubój) - Gabriela Ligiżyńska

          I miejsce (broń długa) - Gabriela Ligiżyńska

          III miejsce (broń krótka) - Gabriela Ligiżyńska

        • IV ZAWODY STRZELECKIE o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Reduta - Orneta (wrzesień 2018)
        • I miejsce - Gabriela Ligiżyńska

          II miejsce - Anna Stępniak

        • "Jak Najlepsi w Straży Granicznej" - Kętrzyn (wrzesień 2018)
        • IV miejsce w klasyfikacji ogólnej

          I miejsce w strzelaniu

          Jakub Szydlik, Jakub Gobis, Radosław Worobiec, Wojciech Drozd

      • brak danych
    • Filtr

      • Rok szkolny
      • Przedmiot
      • Okręg
      • Szukaj