• OSIĄGNIĘCIA - rok szkolny 2019/2020

        • VI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI JACKA KACZMARSKIEGO`2020
        • wyróżnienie za pracę plastyczną - KAROLINA KOWALSKA

        • STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW`2020
        • KAROLINA KOWALSKA, ALEKSANDRA BĄK

        • NAGRODA STAROSTY POWIATU BARTOSZYCKIEGO`2020
        • kategoria nauka - KAROLINA KOWALSKA

          kategoria sport - KACPER KONIECZEK

          kategoria działalność artystyczna - SZYMON SOBCZAK

          kategoria działalność społeczna - KAMIL MUZYKA

        • NAGRODA BURMISTRZA GÓROWO IŁAWECKIE
        • kategoria nauka - ALEKSANDRA BĄK, WOJCIECH CZEPANKO

          kategoria sport - PAWEŁ JUNIEWICZ, BARTŁOMIEJ ZAKRZEWSKI

        • KONKURS "EKOŚWIAT za XX LAT"
        • I miejsce - KAROLINA KOWALSKA (praca wykonana w grafice komputerowej)

        • STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
        • KLAUDIA TATOL

        • WOLONTARIUSZ ROKU 2019 - Bartoszyce
        • tytuł "Wolontariusz roku" - JAKUB RAGUCKI

        • WOJEWÓDZKI TURNIEJ PROOBRONNY - Olsztyn`2019
        • I miejsce w teście wiedzy historycznej - KONRAD POTASZNIK

          II miejsce w teście wiedzy historycznej - MICHAŁ KRAFT

          V miejsce w klasyfikacji ogólnej - KONRAD POTASZNIK, MICHAŁ KRAFT, MATEUSZ WÓJTOWICZ

        • ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI - Orneta`2019
        • III miejsce - ANNA STĘPNIAK

        • UCZNIOWIE na EKRANACH KIN - "LEGIONY" - wrzesień`2019
        • KONRAD PISOWŁOCKI, JAKUB SZYDLIK, JAKUB GOBIS, KONRAD JAWORSKI, DOMINIK SÓFCZYŃSKI, DAWID MICHALEC

        • KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNO - WOJSKOWEJ w 20 BARTOSZYCKIEJ BRYGADZIE ZMECHANIZOWANEJ - wrzesień`2019
        • wyróżnienie - Szymon Sobczak

        • ZAWODY STRZELECKIE w 20 BARTOSZYCKIEJ BRYGADZIE ZMECHANIZOWANEJ - wrzesień`2019
        • II miejsce - Konrad Potasznik

        • BIEG ZWIADOWCY w 20 BARTOSZYCKIEJ BRYGADZIE ZMECHANIZOWANEJ - wrzesień`2019
        • wyróżnienie dowódcy 20 BBZ gen. bryg. Jacka Ostrowskiego - Kamil Bielun

        • BIEG na ORIENTACJĘ w 20 BARTOSZYCKIEJ BRYGADZIE ZMECHANIZOWANEJ -wrzesień`2019
        • III miejsce - Sylwia Rybińska, Paweł Juniewicz, Kacper Konieczek

        • BIEG ZWIADOWCY w 20 BARTOSZYCKIEJ BRYGADZIE ZMECHANIZOWANEJ - wrzesień`2019
        • III miejsce - Kamil Bielun, Mateusz Knabe, Michał Kowalewski

        • OSIĄGNIĘCIA I NAGRODY - ROK SZKOLNY 2018/2019

        • I OLSZTYŃSKI BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI - OLSZTYN`2019
        • III miejsce - Paweł Juniewicz

        • NAGRODA STAROSTY POWIATU BARTOSZYCKIEGO "SEMPER in ALTUM" - BARTOSZYCE`2019
        • Klaudia Tatol - kategoria nauka

          Aleksandra Pacewicz - kategoria działalność społeczna

          Grzegorz Wędrowski - kategoria działalność artystyczna

          Wojciech Drozd - kategoria sport (sporty proobronne)

        • STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW - Olsztyn`2019
        • KLAUDIA TATOL

        • NAGRODA BURMISTRZA GÓROWA IŁAWECKIEGO - GÓROWO IŁAWECKIE`2019
        • Aleksandra Pacewicz,Kamila Reluga - kategoria nauka

          Radosław Worobiec, Jakub Szydlik - kategoria sport (sporty proobronne)

        • LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU "LIDER WIEDZY i WARTOŚCI - DOŚWIADCZENIEM BUDUJESZ PEWNOŚĆ SIEBIE"
        • Jakub Gobis

        • NAGRODA WYŻSZEJ SZKOŁY BEZPIECZEŃSTWA W POZNANIU
        • Anna Stępniak

        • ELIMINACJE do V CENTRALNEGO ZLOTU KLAS MUNDUROWYCH w ŻAGANIU - OLSZTYN`2019
        • II miesjce w województwie - Eryk Świetlikowski, Radosław Worobiec, Jakub Gobis, Wojciech Drozd, Grzegorz Wędrowski, Tymoteusz Pilecki, Mateusz Knabe, Artur Świetlikowski, Paweł Juniewicz

        • WOJEWÓDZKIE MŁODZIEŻOWE ZAWODY STRZELECKIE z BRONI SPORTOWEJ PALNEJ "FINAŁ SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ" - OLSZTYN`2019
        • II miejsce - Anna Stępniak,Gabriela Ligiżyńska,Jakub Gobis,Tymoteusz Pilecki

        • I OTWARTA WOJEWÓDZKA SPARTAKIADA KLAS MUNDUROWYCH -OLSZTYN`2019
        • I miejsce w województwie- Angelika Wąsewicz,Jakub Gobis, Jakub Szydlik,Radosław Worobiec,Wojciech Drozd

        • I OTWARTA WOJEWÓDZKA SPARTAKIADA KLAS MUNDUROWYCH-OLSZTYN`2019
        • Angelika Wąsewicz - I miejsce w kategorii kobiet

          Jakub Gobis - I miejsce w kategorii mężczyzn

          Jakub Szydlik - III miejsce w kategorii mężczyzn

        • NAJLEPSZY SPORTOWIEC KS Wojciechy
        • Dominik Sófczyński - najlepszy zawodnik` 2018 KS Wojciechy

        • POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD i PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - Bartoszyce`2018
        • II miejsce - Natalia Marczenko

        • KONKURS na KALENDARZ ADWENTOWY-Elbląg`2018
        • III miejsce - Klaudia Subda i Jakub Ragucki

        • OLIMPIADA ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA (etap powiatowy) -Bartoszyce`2018
        • III miejsce - Mirosława Kozik

        • TURNIEJ STRZELECKI z okazji 100 - lecia Niepodległej - Górowo Iławeckie (listopad 2018)
        • II miejsce - Gabriela Ligiżyńska

          III miejsce Konrad Potasznik

        • ZAWODY STRZELECKIE z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości - Orneta (listopad 2018)
        • I miejsce (karabinek pneumatyczny) - Gabriela Ligiżyńska

          II miejsce (karabinek pneumatyczny) - Konrad Potasznik

        • KONKURS TAŃCÓW ŚLĄSKICH - TROJAK`2018 - KATOWICE`2018
        • II miejsce - Grzegorz Wędrowski

        • POWIATOWY TURNIEJ DRUŻYNOWEGO TENISA STOŁOWEGO- Górowo Iławeckie (październik 2018)
        • I miejsce - Wioleta Baran, Aleksandra Stępniak, Paulina Kołodziej

          III miejsce - Jakub Szydlik, Maciej Dziadczyk

        • POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI- Bartoszyce (październik 2018)
        • II miejsce - Mirosława Kozik

        • DRUŻYNOWE ZAWODY STRZELECKIE o Puchar Przechodni Koła Strzeleckiego "Warmiak" - Lidzbark Warmiński (październik 2018)
        • III miejsce (pistolet bocznego zapłonu) - Gabriela Ligiżyńska

          I miejsce (klasyfikacja drużynowa) - Gabriela Ligiżyńska z Kingą Figat i Tomaszem Dziadoszem

        • II TURNIEJ STRZELECKI o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół - Górowo Iławeckie (październik 2018)
        • I miejsce - Gabriela Ligiżyńska

          II miejsce - Tymoteusz Pilecki

          III miejsce - Paulina Dudkiewicz

        • IV CENTRALNY ZLOT KLAS MUNDUROWYCH - Żagań 2018
        • II miejsce w klasyfikacji generalnej

          I miejsce w strzelaniu

          I miejsce w rzucie granatem

        • I OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE "Mistrzostwa Ziemi Ryńskiej" - Ryn (wrzesień 2018)
        • I miejsce (dwubój) - Gabriela Ligiżyńska

          I miejsce (broń długa) - Gabriela Ligiżyńska

          III miejsce (broń krótka) - Gabriela Ligiżyńska

        • IV ZAWODY STRZELECKIE o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Reduta - Orneta (wrzesień 2018)
        • I miejsce - Gabriela Ligiżyńska

          II miejsce - Anna Stępniak

        • "Jak Najlepsi w Straży Granicznej" - Kętrzyn (wrzesień 2018)
        • IV miejsce w klasyfikacji ogólnej

          I miejsce w strzelaniu

          Jakub Szydlik, Jakub Gobis, Radosław Worobiec, Wojciech Drozd

      • brak danych
    • Filtr

      • Rok szkolny
      • Przedmiot
      • Okręg
      • Szukaj