• Pasje naszych uczniów

MARTA MACHOWICZ

Mało kto wie, ale nasza uczennica klasy mundurowej Marta Machowicz doskonali swoje umiejętności zapaśnicze. Na codzień jest zawodniczką lidzbarskiej sekcji zapaśniczej LUKS Warmia.

Na swoim koncie ma sporo sukcesów, m.in.:

- Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w zapasach w stylu klasycznym- 2020 - III miejsce

- IV Rzut Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur w zapasach w stylu wolnym w Rynie -2018 - III miejsce;

- I Rzut Ligi Szkolnej w Nowym Mieście - 2017-  I miejsce;

- Międzywojewódzkie Mistrzostwa strefy D w sumo - 2017 - I miejsce.

KAROLINA KOWALSKA

Karolina Kowalska jest uczennicą Liceum Ogólnoksztłcącego. W świecie witrualnym bardziej znana jest jako Kajo Ka.

Jest utalentowaną, młodą dziewczyną, której pasją wydaje się być rysowanie, ale i nagrywanie. Posiada swój blog i kanał na YouTube. Jej prace możecie oglądać właśnie tam :).

KACPER KONIECZEK

Kacper jest uczniem klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego.Od kilku lat w kręgu jego zainteresowań są sztuki walki.

Jest zawodnikiem Lidzbarskiego Klubu Sportów Walki Olympia. To bardzo zdolny i  pracowity zawodnik o czym świadczą m.in. jego sukcesy - jest mistrzem Polski mma junior 61kg(2019), mistrzem Polski mma junior 70kg(2019), brązowym medalistą mistrzostw Polski w boksie 70 kg kadet(2019), mistrzem  Europy w jujitsu 66kg kadet.

BARTŁOMIEJ ZAKRZEWSKI

Bartek jest uczniem klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego.Od dzieciństwa spotkać go można było na meczach piłki nożnej ,która stała się jego pasją - dużą rolę zapewne odegrały tu rodzinne pasje:).

Od 11 lat jest aktywnym zawodnikiem.Pierwsze kroki stawiał w Cresivii w Górowie Iławeckim, ale od 7 lat gra i trenuje w Polonii Lidzbark Warmiński.Gra na pozycji środkowego pomocnika z numerem 11.Jest też kapitanem tej  drużyny.

Grzegorz Wędrowski

Od lat członek zespołu tańca ludowego Perła Warmii.Odnosi sukcesy nie tylko zespołowo, ale i indywidualnie(para) - zdobył II miejsce w Polsce podczas Konkursu Tańców Śląskich.

Izabela Daszkiewicz

Iza jest uczennicą klasy mundurowej, ale swój czas poza lekcjami poświęca tańcom ludowym.Jest członkiem zespołu ludowego "Perła Warmii" pochodzącego z Lidzbarka Warmińskiego.

Klaudia Skrajda

Kolejna uczennica,po Angeli Stępnickiej, której pasja kojarzona jest raczej z męskim sportem jakim jest motocross.Na co dzień Klaudia trenuje w klubie KM MX BANDA w Lidzbarku Warmińskim. Jeździ Suzuki z numerem 32.

Aleksandra Pacewicz,Wiktoria Cybulska,Jakub Molestak

Od wielu lat ich świat kręci się między innymi wokół harcerstwa.

Natalia Marczenko

Od wielu lat jej głos jest miłym akcentem każdej szkolnej uroczystości.Sama komponuje i tworzy aranżacje.Wielokrotnie nagradzana w konkursach,min.Konkursie Piosenki Jacka Kaczmarskiego,Konkursie Kolęd i Pastorałek.Można było ją usłyszeć podczas Dni Górowa Iławeckiego.