• Rada Pedagogiczna

    •  

      mgr Dorota Lipkiewicz - p.o. dyrektor Zespołu Szkół, nauczyciel     dyplomowany, germanista, oligofrenopedagog (zajęcia rewalidacyjne)

      dorota.lipkiewicz2004@gmail.com


      mgr Agnieszka Baumann - Gudz - wicedyrektor Zespołu Szkół, nauczyciel dyplomowany, nauczyciel biologii

      daphnia-magna@wp.pl

      •  Elżbieta Borowska
      • Elżbieta Borowska
        nauczyciel dyplomowany
        bibliotekarz szkolny
        elzbieta.bor@onet.pl
      •  Monika  Glińska
      • Monika Glińska
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel języka polskiego
        monika.bb@op.pl
      •  Kamila Gołębikowska
      • Kamila Gołębikowska
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel matematyki, fizyki, informatyki
        wychowawca klasy I LO
        trener-ecitizen@wp.pl
      •  Elżbieta Gottuk
      • Elżbieta Gottuk
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel wychowania fizycznego, doradca zawodowy
        wychowawca klasy I LO
        elzgot19@wp.pl
      •  Jolanta Hawrylec
      • Jolanta Hawrylec
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel języka rosyjskiego
        jolanta.hawrylec@gmail.com
      •  Krystyna Maciopa
      • Krystyna Maciopa
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel oligofrenopedagog (zajęcia rewalidacyjne)
      •  Dorota Kalinowska
      • Dorota Kalinowska
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
        wychowawca klasy III A LO
        dorotakalinowska@adres.pl
      •  Edyta Kanclerz-Szulc
      • Edyta Kanclerz-Szulc
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel języka niemieckiego
        wychowawca klasy II BS
        edytakanclerzszulc@gmail.com
      •  Wojciech  Kraft
      • Wojciech Kraft
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, edukacji wojskowej, przedmiotów zawodowych stolarzy
        wychowawca klasy I BS
        wojtekkraft@wp.pl
      •  Aleksandra Maluchnik
      • Aleksandra Maluchnik
        nauczyciel mianowany
        nauczyciel języka angielskiego
        wychowawca klasy II LO
        aleksandra.maluchnik@interia.pl
      •  Marta Mycio
      • Marta Mycio
        nauczyciel mianowany
        nauczyciel języka polskiego
        martamyc@interia.eu
      •  Marcin Narkowicz
      • Marcin Narkowicz
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel wychowania fizycznego
        wychowawca klasy III BS
        narkow1@wp.pl
      •  Jolanta Płoska
      • Jolanta Płoska
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel religii, wiedzy o kulturze, plastyki
        jolantaploska@gmail.com
      •  Irena Szczerbik
      • Irena Szczerbik
        nauczyciel dyplomowany
        pedagog szkolny
        irennacz@gmail.com
      •  Gabriela Szymuś
      • Gabriela Szymuś
        nauczyciel mianowany
        nauczyciel geografii
        gabriela.szymus@gmail.com
      •  Agnieszka  Trojan-Januszko
      • Agnieszka Trojan-Januszko
        nauczyciel mianowany
        nauczyciel chemii, biologii, podstaw przedsiębiorczości, wychowania do życia w rodzinie
        wychowawca klasy I BS
        aga_trojan@op.pl
      •  Krystyna Zawadzka
      • Krystyna Zawadzka
        nauczyciel dyplomowany
        nauczyciel matematyki
        wychowawca klasy III B LO
        krystynazawadzka180@gmail.com
      •  ks.Wojciech Leszczyński
      • ks.Wojciech Leszczyński
        nauczyciel mianowany
        nauczyciel religii
        adalbertus43@wp.pl