Aktualności
Wręczono nagrody Starosty Powiatu Bartoszyckiego
- 23.06.2026
22 czerwca w Bartoszycach odbyła się uroczystość wręczenia nagród „Semper in Altum”, podczas której wyróżniono uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, angażujących się w życie szkoły oraz rozwijających swoje talenty i pasje.
Nagrody zostały przyznane osobom, które swoją pracowitością, wytrwałością i zaangażowaniem stanowią wzór dla innych. Uroczystość była okazją do podsumowania całorocznych osiągnięć oraz wyrażenia uznania dla uczniów, którzy konsekwentnie dążą do wyznaczonych celów.
- Wręczono nagrody Starosty Powiatu Bartoszyckiego: Czytaj więcej
Za nami Szkolny Turniej Piłki Nożnej
- 23.06.2026
Dzisiaj, 23 czerwca odbył się mecz finałowy Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej.
Przez ostatnie tygodnie zawodnicy spotykali się na meczach eliminacyjnych, podczas których walczyli o awans do kolejnych etapów rozgrywek. Każdy mecz dostarczał wielu sportowych emocji, a na boisku nie brakowało zaangażowania, pięknych akcji i zaciętej rywalizacji.
- Za nami Szkolny Turniej Piłki Nożnej: Czytaj więcej
Kolejny sukces naszych kadetów !
- 23.06.2026
22 czerwca 2026 roku w 20 Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej w Bartoszycach odbył się wojskowy bieg po sprawność z okazji Dnia Sportu. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro kadetów, którzy w klasyfikacji zespołowej zajęli I miejsce, pokonując szkoły z Kętrzyna i Bartoszyc.
W klasyfikacji indywidualnej wyróżnili się: - Emilia Rafalska oraz Wojciech Pawelec, którzy zajęli I miejsce, oboje z klasy I OPW - Zuzanna Olechno z klasy III A OPW oraz Maciej Kańczuła z klasy II OPW, zajmując III miejsce. Ponadto, w wydarzeniu brali udział: - Filip Ciechanowicz (I OPW) - Sebastian Rodziewicz (I OPW) - Eryk Kusio (II OPW).
- Kolejny sukces naszych kadetów !: Czytaj więcej
Dziękujemy !
- 22.06.2026
- Dziękujemy !: Czytaj więcej
Zapraszamy :)
- 21.06.2026
- Zapraszamy :): Czytaj więcej
Nasi absolwenci złożyli przysięgę wojskową
- 20.06.2026
W garnizonie Morąg odbyła się uroczysta przysięga wojskowa żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej. Wśród składających przysięgę są nasi absolwenci. Dwóch z nich zostało wyróżnionych składając przysięgę przy sztandarze. Całej uroczystości z dumą i wzruszeniem przyglądał się mgr Wojciech Kraft, nauczyciel przygotowania wojskowego.
- Nasi absolwenci złożyli przysięgę wojskową: Czytaj więcej
Podsumowali kolejny projekt :)
- 19.06.2026
15 i 16 czerwca w Mrągowie odbyło się Wojewódzkie Forum Aktywności i Inicjatyw Młodzieży podsumowujące pracę 18 szkół w województwie warmińsko-mazurskim w ramach projektu POTRAFIĘ-DECYDUJĘ-DZIAŁAM.
Podczas Forum zaprezentowano działania 18 szkół, w tym nasza szkoła, biorących udział w projekcie i podsumowano konkurs na najlepszą inicjatywę młodzieży. Zostały wręczone dyplomy i podziękowania dla osób wyróżnionych przez młodzież, dyrektorów, samorządowców i koalicjantów.
- Podsumowali kolejny projekt :): Czytaj więcej
Klasa II na wycieczce w Olsztynie
- 19.06.2026
Dnia 19.06.26 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pełnej emocji wycieczce do Olsztyna. Pierwszym punktem programu był escape room, gdzie uczestnicy wykazali się sprytem, logicznym myśleniem i świetną współpracą, rozwiazując kolejne zagadki. Następnie udaliśmy się do parku trampolin, gdzie nie zabrakło ruchu, dobrej zabawy i sportowych wyzwań.
- Klasa II na wycieczce w Olsztynie: Czytaj więcej
Finał projektu "Fabryka młodzieżowych kompetencji"
- 19.06.2026
Dziś podsumowaliśmy udział naszej młodzieży w projekcie „Fabryka Młodzieżowych Kompetencji”, realizowanym w ramach programu „Potrafię – Decyduję – Działam”.
Przez cały rok uczestnicy rozwijali kompetencje społeczne i obywatelskie podczas licznych warsztatów, spotkań z inspirującymi ludźmi oraz wyjazdów edukacyjnych. Wspólnie wdrożyliśmy Szkolny Budżet Obywatelski, zrealizowaliśmy własne inicjatywy młodzieżowe, odwiedziliśmy Warszawę, a zwieńczeniem projektu było Wojewódzkie Forum Inicjatyw i Aktywności Młodzieży w Mrągowie.
- Finał projektu "Fabryka młodzieżowych kompetencji": Czytaj więcej