• Aktualności

      • Kolejny sukces naszych kadetów !
        • Kolejny sukces naszych kadetów !

        • 23.06.2026
        • 22 czerwca 2026 roku w 20 Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej w Bartoszycach odbył się wojskowy bieg po sprawność z okazji Dnia Sportu. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro kadetów, którzy w klasyfikacji zespołowej zajęli I miejsce, pokonując szkoły z Kętrzyna i Bartoszyc.

          W klasyfikacji indywidualnej wyróżnili się: - Emilia Rafalska oraz Wojciech Pawelec, którzy zajęli I miejsce, oboje z klasy I OPW - Zuzanna Olechno z klasy III A OPW oraz Maciej Kańczuła z klasy II OPW, zajmując III miejsce. Ponadto, w wydarzeniu brali udział: - Filip Ciechanowicz (I OPW) - Sebastian Rodziewicz (I OPW) - Eryk Kusio (II OPW).

        • Kolejny sukces naszych kadetów !: Czytaj więcej
      • Dziękujemy !
      • Zapraszamy :)
      • Nasi absolwenci złożyli przysięgę wojskową
        • Nasi absolwenci złożyli przysięgę wojskową

        • 20.06.2026
        • W garnizonie Morąg odbyła się uroczysta przysięga wojskowa żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej. Wśród składających przysięgę są nasi absolwenci. Dwóch z nich zostało wyróżnionych składając przysięgę przy sztandarze. Całej uroczystości z dumą i wzruszeniem przyglądał się mgr Wojciech Kraft, nauczyciel przygotowania wojskowego.

        • Nasi absolwenci złożyli przysięgę wojskową: Czytaj więcej
      • Podsumowali kolejny projekt :)
        • Podsumowali kolejny projekt :)

        • 19.06.2026
        • 15 i 16 czerwca w Mrągowie odbyło się Wojewódzkie Forum Aktywności i Inicjatyw Młodzieży podsumowujące pracę 18 szkół w województwie warmińsko-mazurskim w ramach projektu POTRAFIĘ-DECYDUJĘ-DZIAŁAM.

          Podczas Forum zaprezentowano działania 18 szkół, w tym nasza szkoła, biorących udział w projekcie i podsumowano konkurs na najlepszą inicjatywę młodzieży. Zostały wręczone dyplomy i podziękowania dla osób wyróżnionych przez młodzież, dyrektorów, samorządowców i koalicjantów.

        • Podsumowali kolejny projekt :): Czytaj więcej
      • Klasa II na wycieczce w Olsztynie
        • Klasa II na wycieczce w Olsztynie

        • 19.06.2026
        • Dnia 19.06.26 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pełnej emocji wycieczce do Olsztyna. Pierwszym punktem programu był escape room, gdzie uczestnicy wykazali się sprytem, logicznym myśleniem i świetną współpracą, rozwiazując kolejne zagadki. Następnie udaliśmy się do parku trampolin, gdzie nie zabrakło ruchu, dobrej zabawy i sportowych wyzwań.

        • Klasa II na wycieczce w Olsztynie: Czytaj więcej
      • Finał projektu "Fabryka młodzieżowych kompetencji"
        • Finał projektu "Fabryka młodzieżowych kompetencji"

        • 19.06.2026
        • Dziś podsumowaliśmy udział naszej młodzieży w projekcie „Fabryka Młodzieżowych Kompetencji”, realizowanym w ramach programu „Potrafię – Decyduję – Działam”.

          Przez cały rok uczestnicy rozwijali kompetencje społeczne i obywatelskie podczas licznych warsztatów, spotkań z inspirującymi ludźmi oraz wyjazdów edukacyjnych. Wspólnie wdrożyliśmy Szkolny Budżet Obywatelski, zrealizowaliśmy własne inicjatywy młodzieżowe, odwiedziliśmy Warszawę, a zwieńczeniem projektu było Wojewódzkie Forum Inicjatyw i Aktywności Młodzieży w Mrągowie.

        • Finał projektu "Fabryka młodzieżowych kompetencji": Czytaj więcej
      • Mamy kolejny powód do dumy !
        • Mamy kolejny powód do dumy !

        • 18.06.2026
        • Z radością informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w Centralnym Zlocie Klas Wojskowych, który odbędzie się we wrześniu w Ustce. Znaleźliśmy się w gronie uczestników wyłonionych spośród ponad 600 Oddziałów Przygotowania Wojskowego z całej Polski.

          To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie zaangażowania, pasji oraz wysokiego poziomu przygotowania naszych uczniów i kadry. Cieszymy się, że będziemy mogli reprezentować naszą szkołę podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

        • Mamy kolejny powód do dumy !: Czytaj więcej
      • Egzamin kadetów Oddziału Przygotowania Wojskowego
        • Egzamin kadetów Oddziału Przygotowania Wojskowego

        • 17.06.2026
        • 17 czerwca odbył się egzamin końcowy uczniów klasy III Oddziału Przygotowania Wojskowego. Sprawdzenie wiedzy i umiejętności zostało przeprowadzone pod nadzorem żołnierzy z 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego.

          Egzamin składał się z dwóch części – pisemnej oraz praktycznej. W części teoretycznej uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące zagadnień objętych programem szkolenia wojskowego. Część praktyczna pozwoliła zweryfikować umiejętności zdobyte podczas zajęć, między innymi z zakresu musztry, terenoznawstwa, pierwszej pomocy oraz podstawowych elementów szkolenia wojskowego.

        • Egzamin kadetów Oddziału Przygotowania Wojskowego: Czytaj więcej
    • Nasi Partnerzy

      • 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY
      • 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA
      • KOMENDA POWIATOWA POLICJI W BARTOSZYCACH
      • POWIATOWE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI W BARTOSZYCACH
      • WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W LIDZBARKU WARMIŃSKIM
      • PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W GÓROWIE IŁAWECKIM
      • MINISTERSTWO OBRONY NARODOWEJ
      • NADLEŚNICTWO W GÓROWIE IŁAWECKIM
      • ZIELONE WZGÓRZA WARMII
      • Odnośnik: https://www.facebook.com/mathdream.ms/
    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Górowie Iławeckim, ul. Kardynała Wyszyńskiego 1
      • Kontakt Inspektor Ochrony Danych: iod-zsgorowoil@wp.pl
      • (89)7611696 - sekretariat szkoły
        (89)7611155 - księgowość
      • ul.Kardynała Wyszyńskiego 1,
        11-220 Górowo Iławeckie
        Poland
      • Inspektor Ochrony Danych
        Łukasz Łukjanowicz
      • skrzynka ePUAP:
        /ZSGI/skrytkaESP
      • skrzynka e-Doręczenia:
        PL-27477-19231-UDERS-16
      • Biuletyn Informacji Publicznej:
        https://zsgi.bip.gov.pl
    • Logowanie