• Aktualności

      • Wręczono nagrody Starosty Powiatu Bartoszyckiego
        • Wręczono nagrody Starosty Powiatu Bartoszyckiego

        • 23.06.2026
        • 22 czerwca w Bartoszycach odbyła się uroczystość wręczenia nagród „Semper in Altum”, podczas której wyróżniono uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, angażujących się w życie szkoły oraz rozwijających swoje talenty i pasje.

          Nagrody zostały przyznane osobom, które swoją pracowitością, wytrwałością i zaangażowaniem stanowią wzór dla innych. Uroczystość była okazją do podsumowania całorocznych osiągnięć oraz wyrażenia uznania dla uczniów, którzy konsekwentnie dążą do wyznaczonych celów.

        • Wręczono nagrody Starosty Powiatu Bartoszyckiego: Czytaj więcej
      • Za nami Szkolny Turniej Piłki Nożnej
        • Za nami Szkolny Turniej Piłki Nożnej

        • 23.06.2026
        • Dzisiaj, 23 czerwca odbył się mecz finałowy Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej.

          Przez ostatnie tygodnie zawodnicy spotykali się na meczach eliminacyjnych, podczas których walczyli o awans do kolejnych etapów rozgrywek. Każdy mecz dostarczał wielu sportowych emocji, a na boisku nie brakowało zaangażowania, pięknych akcji i zaciętej rywalizacji.

        • Za nami Szkolny Turniej Piłki Nożnej: Czytaj więcej
      • Kolejny sukces naszych kadetów !
        • Kolejny sukces naszych kadetów !

        • 23.06.2026
        • 22 czerwca 2026 roku w 20 Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej w Bartoszycach odbył się wojskowy bieg po sprawność z okazji Dnia Sportu. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro kadetów, którzy w klasyfikacji zespołowej zajęli I miejsce, pokonując szkoły z Kętrzyna i Bartoszyc.

          W klasyfikacji indywidualnej wyróżnili się: - Emilia Rafalska oraz Wojciech Pawelec, którzy zajęli I miejsce, oboje z klasy I OPW - Zuzanna Olechno z klasy III A OPW oraz Maciej Kańczuła z klasy II OPW, zajmując III miejsce. Ponadto, w wydarzeniu brali udział: - Filip Ciechanowicz (I OPW) - Sebastian Rodziewicz (I OPW) - Eryk Kusio (II OPW).

        • Kolejny sukces naszych kadetów !: Czytaj więcej
      • Dziękujemy !
      • Zapraszamy :)
      • Nasi absolwenci złożyli przysięgę wojskową
        • Nasi absolwenci złożyli przysięgę wojskową

        • 20.06.2026
        • W garnizonie Morąg odbyła się uroczysta przysięga wojskowa żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej. Wśród składających przysięgę są nasi absolwenci. Dwóch z nich zostało wyróżnionych składając przysięgę przy sztandarze. Całej uroczystości z dumą i wzruszeniem przyglądał się mgr Wojciech Kraft, nauczyciel przygotowania wojskowego.

        • Nasi absolwenci złożyli przysięgę wojskową: Czytaj więcej
      • Podsumowali kolejny projekt :)
        • Podsumowali kolejny projekt :)

        • 19.06.2026
        • 15 i 16 czerwca w Mrągowie odbyło się Wojewódzkie Forum Aktywności i Inicjatyw Młodzieży podsumowujące pracę 18 szkół w województwie warmińsko-mazurskim w ramach projektu POTRAFIĘ-DECYDUJĘ-DZIAŁAM.

          Podczas Forum zaprezentowano działania 18 szkół, w tym nasza szkoła, biorących udział w projekcie i podsumowano konkurs na najlepszą inicjatywę młodzieży. Zostały wręczone dyplomy i podziękowania dla osób wyróżnionych przez młodzież, dyrektorów, samorządowców i koalicjantów.

        • Podsumowali kolejny projekt :): Czytaj więcej
      • Klasa II na wycieczce w Olsztynie
        • Klasa II na wycieczce w Olsztynie

        • 19.06.2026
        • Dnia 19.06.26 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pełnej emocji wycieczce do Olsztyna. Pierwszym punktem programu był escape room, gdzie uczestnicy wykazali się sprytem, logicznym myśleniem i świetną współpracą, rozwiazując kolejne zagadki. Następnie udaliśmy się do parku trampolin, gdzie nie zabrakło ruchu, dobrej zabawy i sportowych wyzwań.

        • Klasa II na wycieczce w Olsztynie: Czytaj więcej
      • Finał projektu "Fabryka młodzieżowych kompetencji"
        • Finał projektu "Fabryka młodzieżowych kompetencji"

        • 19.06.2026
        • Dziś podsumowaliśmy udział naszej młodzieży w projekcie „Fabryka Młodzieżowych Kompetencji”, realizowanym w ramach programu „Potrafię – Decyduję – Działam”.

          Przez cały rok uczestnicy rozwijali kompetencje społeczne i obywatelskie podczas licznych warsztatów, spotkań z inspirującymi ludźmi oraz wyjazdów edukacyjnych. Wspólnie wdrożyliśmy Szkolny Budżet Obywatelski, zrealizowaliśmy własne inicjatywy młodzieżowe, odwiedziliśmy Warszawę, a zwieńczeniem projektu było Wojewódzkie Forum Inicjatyw i Aktywności Młodzieży w Mrągowie.

        • Finał projektu "Fabryka młodzieżowych kompetencji": Czytaj więcej
    • Nasi Partnerzy

      • 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY
      • 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA
      • KOMENDA POWIATOWA POLICJI W BARTOSZYCACH
      • POWIATOWE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI W BARTOSZYCACH
      • WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W LIDZBARKU WARMIŃSKIM
      • PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W GÓROWIE IŁAWECKIM
      • MINISTERSTWO OBRONY NARODOWEJ
      • NADLEŚNICTWO W GÓROWIE IŁAWECKIM
      • ZIELONE WZGÓRZA WARMII
      • Odnośnik: https://www.facebook.com/mathdream.ms/
    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Górowie Iławeckim, ul. Kardynała Wyszyńskiego 1
      • Kontakt Inspektor Ochrony Danych: iod-zsgorowoil@wp.pl
      • (89)7611696 - sekretariat szkoły
        (89)7611155 - księgowość
      • ul.Kardynała Wyszyńskiego 1,
        11-220 Górowo Iławeckie
        Poland
      • Inspektor Ochrony Danych
        Łukasz Łukjanowicz
      • skrzynka ePUAP:
        /ZSGI/skrytkaESP
      • skrzynka e-Doręczenia:
        PL-27477-19231-UDERS-16
      • Biuletyn Informacji Publicznej:
        https://zsgi.bip.gov.pl
    • Logowanie