Aktualności
Czas na uzupełnienie dokumentów :)
- 27.06.2026
- Czas na uzupełnienie dokumentów :): Czytaj więcej
Słonecznych wakacji !
- 26.06.2026
- Słonecznych wakacji !: Czytaj więcej
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
- 26.06.2026
26 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny – czas pełen wyzwań, sukcesów i wspólnych doświadczeń.
Rangę apelu składającego się z trzech części podkreślili zaproszeni goście- przedstawiciele służb mundurowych, rodzice i zaprzyjaźnione ze szkołą instytucje.
W pierszej części apelu dokonano wręczenia awansów kadetom, którzy wyróżnili się w ciągu roku swoim zaangażowaniem oraz zdobytymi sukcesami. Awansu dokonał dowódca jednostki patronackiej, 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego płk Maciej Bańkowski.
- Uroczyste zakończenie roku szkolnego: Czytaj więcej
Luźne Granie na Wypasie 😊❤️ żeby nie było, to nie moje słowa, a uczestników 😊
- 25.06.2026
Za nami pierwszy sezon Luźnego Grania w Rummikuba w Górowie Iławeckim. To był rok, który przyniósł mi ogrom radości, mnóstwo pozytywnej energii i wiele miłych niespodzianek. Nigdy nie przypuszczałam, że Rummikub wywoła tak duży entuzjazm wśród uczniów, znajomych, ich rodzin i mieszkańców naszego miasta.
- Luźne Granie na Wypasie 😊❤️ żeby nie było, to nie moje słowa, a uczestników 😊 : Czytaj więcej
Od bioróżnorodności do medycyny – pierwszy krok ku przyszłości!
- 24.06.2026
Ostatni tydzień nauki przed wakacjami przyniósł naszej młodzieży wyjątkowe doświadczenia.
W ramach projektu ekologicznego „Małe domy – wielka bioróżnorodność” odbyła się pierwsza wycieczka terenowa, która okazała się niezwykle inspirującą lekcją przyrody, integracji i poznawania nowych ścieżek rozwoju zawodowego. Jako pierwsza grupa realizująca działania projektowe odwiedziliśmy nowo utworzony rezerwat przyrody Barciszewskie Torfowisko. Byliśmy również pierwszą wycieczką szkolną, która miała okazję poznać to wyjątkowe miejsce. Uczestnicy zachwycili się bogactwem lokalnej przyrody oraz niezwykłym krajobrazem torfowiska.
- Od bioróżnorodności do medycyny – pierwszy krok ku przyszłości!: Czytaj więcej
Wręczono nagrody Starosty Powiatu Bartoszyckiego
- 23.06.2026
22 czerwca w Bartoszycach odbyła się uroczystość wręczenia nagród „Semper in Altum”, podczas której wyróżniono uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, angażujących się w życie szkoły oraz rozwijających swoje talenty i pasje.
Nagrody zostały przyznane osobom, które swoją pracowitością, wytrwałością i zaangażowaniem stanowią wzór dla innych. Uroczystość była okazją do podsumowania całorocznych osiągnięć oraz wyrażenia uznania dla uczniów, którzy konsekwentnie dążą do wyznaczonych celów.
- Wręczono nagrody Starosty Powiatu Bartoszyckiego: Czytaj więcej
Za nami Szkolny Turniej Piłki Nożnej
- 23.06.2026
Dzisiaj, 23 czerwca odbył się mecz finałowy Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej.
Przez ostatnie tygodnie zawodnicy spotykali się na meczach eliminacyjnych, podczas których walczyli o awans do kolejnych etapów rozgrywek. Każdy mecz dostarczał wielu sportowych emocji, a na boisku nie brakowało zaangażowania, pięknych akcji i zaciętej rywalizacji.
- Za nami Szkolny Turniej Piłki Nożnej: Czytaj więcej
Kolejny sukces naszych kadetów !
- 23.06.2026
22 czerwca 2026 roku w 20 Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej w Bartoszycach odbył się wojskowy bieg po sprawność z okazji Dnia Sportu. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro kadetów, którzy w klasyfikacji zespołowej zajęli I miejsce, pokonując szkoły z Kętrzyna i Bartoszyc.
W klasyfikacji indywidualnej wyróżnili się: - Emilia Rafalska oraz Wojciech Pawelec, którzy zajęli I miejsce, oboje z klasy I OPW - Zuzanna Olechno z klasy III A OPW oraz Maciej Kańczuła z klasy II OPW, zajmując III miejsce. Ponadto, w wydarzeniu brali udział: - Filip Ciechanowicz (I OPW) - Sebastian Rodziewicz (I OPW) - Eryk Kusio (II OPW).
- Kolejny sukces naszych kadetów !: Czytaj więcej
Dziękujemy !
- 22.06.2026
- Dziękujemy !: Czytaj więcej