• WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA ZAPRASZA

• Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu.

Uczelnia oferuje studia I stopnia na kierunkach: Bezpieczeństwo Publiczne i Pedagogika, studia II stopnia na kierunku: Bezpieczeństwo Narodowe oraz Psychologia. Dodatkowo posiada szeroką ofertę studiów podyplomowych.

Jednym z celów Uczelni jest zapewnienie różnych form kształcenia się na wysokim poziomie, zgodnie z zainteresowaniami kandydatów i potrzebami dostosowanymi do indywidualnych możliwości.

Dla przyszłych studentów przygotowano wybór specjalnych bonifikat, które pozwolą na obniżenie kosztów opłaty za studia.

Absolwent może wybrać jeden z poniższych bonów:

- „Klasy mundurowe górą”

- „Dla Najlepszych Maturzystów”

- „500 zł zniżki w opłatach za studia dla Absolwentów Szkół partnerskich”.

Serdecznie zapraszamy :)

• STUDIUJ W WYŻSZEJ SZKOLE BEZPIECZEŃSTWA

• Zachęcamy maturzystów do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach.

Dla przyszłych studentów uczelnia oferuje bonifikaty w postaci bonów edukacyjnych - dla uczniów klas mundurowych "Klasy mundurowe górą" i dla najlepszych uczniów "Dla najlepszych maturzystów".

Szczegółowe informacje dotyczące kierunków kształcenia oraz bonów edukacyjnych znajdziecie na stronie https://www.wsb.net.pl

• BRAWO KAROLINA ! :)

• W czerwcu odbył się VI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Jacka Kaczmarskiego.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Olsztynku.

W związku z trwającą pandemią rozstrzygnięto tylko konkurs plastyczny.Wśród nagrodzonych prac wyróżnienie przyznano naszej uczennicy Karolinie Kowalskiej. Serdecznie gratulujemy!

• TEST SPRAWNOŚCIOWY

• 1 lipca 2020 r. odbył się test sprawnościowy dla kandydatów do oddziału przygotowania wojskowego.

Około 50 uczniów sprawdzało swoją sprawność fizyczną na sześciu stanowiskach, wśród których było m.in. :uginanie ramion, bieg po kopercie,skok z miejsca i bieg na 600/1000 m.

Wszystkim udało się ukończyć test, z różnym wynikiem oczywiście :), ale najważniejsze, że wszystkim dopisywały humory i nikt nie nabawił się kontuzji.

Wyniki testu poznamy w przyszłym tygodniu.