• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

• UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 ODBĘDZIE SIĘ 01 WRZEŚNIA 2021 R. O GODZINIE 9.00.

O GODZINIE 8.00 ks. JAN PUŁAWSKI  ZAPRASZA NA MSZĘ ŚW. ROZPOCZYNAJĄCĄ ROK SZKOLNY.

UCZNIOWIE KLAS MUNDUROWYCH PRZYCHODZĄ W PEŁNYM UMUNDUROWANIU, UCZNIÓW POZOSTAŁYCH KLAS OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY.

• ZEBRANIA Z RODZICAMI

• Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas drugich i trzecich Zespołu Szkół na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 02 września 2021 r. (czwartek) o godzinie 16.00.

Dyrektor Zespołu Szkół - mgr Dorota Lipkiewicz

• OLA ZE ZŁOTYM MEDALEM

• W dniach 26 - 28 .08.2021 r. na terenie obiektów sportowych Centralnego Ośrodka Sportu w Spale odbywały się XXIV Ogólnopolskie Igrzyska LZS`Spała 2021.

Ponad 1500 zawodników przybyło do pięknie położonej miejscowości, by przez dwa dni uczestniczyć w zawodach. Wśród konkurencji sportowych są m.in. zapasy. Nasz region reprezentowali zapaśnicy z Lidzbarka Warmińskiego, wśród których znalazła się nasza uczennica ALEKSANDRA BARTCZAK. Nasza zapaśniczka  zdobyła I miejsce!!! Trzecie miejsca zajęli nasi przyszli uczniowie klasy pierwszej Oddziału Przygotowania Wojskowego - Wiktoria Trawińska i Wiktor Ruszyński.Serdecznie gratulujemy :)