• JAK CO ROKU JESTEŚMY Z WOŚP :)

• Jak co roku uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w ogólnopolską akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie Patryk Gałan, Alan Pawłowski, Aleksandra Miniszewska i Wiktoria Janoszczyk kwestowali na ulicach Górowa Iławeckiego pomagając w zbieraniu funduszy dla chorych , u których wystąpiła sepsa.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom :) Jesteście wielcy :)

• KOLEJNE SZKOLENIE Z SAMOOBRONY

• W środę, 18 stycznia kadeci Oddziału Przygotowania Wojskowego z klasy III i I kolejny raz spotkali się na szkoleniu z samoobrony z żołnierzami 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego.

• "WPŁYWAMY NA BEZPIECZEŃSTWO"

• W dniu dzisiejszym (18 stycznia) uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniu online realizowanym przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie.  Jego głównym celem było zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez młodzież, a także uświadomienie młodzieży zagrożeń, z jakimi mogą mieć do czynienia w czasie zimowego wypoczynku i przygotowanie do odpowiedniej reakcji. Spotkanie online poprowadził Maciej Rokus - pełnomocnik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego ds. Bezpieczeństwa, szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

Ferie coraz bliżej, pamiętajmy o zasadach bezpiecznego wypoczynku by wolny czas dla wszystkich był okazją do wartościowo spędzonego czasu i przysłowiowego  „oddechu” od codzienności i co najważniejsze byśmy cali i zdrowi  wrócili w szkolne mury.

Korzystając z okazji życzę wszystkim udanego wypoczynku :)

mgr Anna Sławińska

• Meme time!

• Przy okazji omawiania czasu gramatycznego Present Perfect, uczniowie klasy 1B LO stworzyli memy wykorzystujące to zagadnienie i chcielibyśmy się kilkoma pochwalić. Enjoy! ☺

mgr Paulina Sadowska

• KONKURS FOTOGRAFICZNY

• Klasy pierwsze liceum wzięły udział w konkursie fotograficznym  pt."Moje klimaty".

Z ponad 60 zdjęć wybraliśmy 10.

Prosimy wszystkich o lajki pod zdjęciami, które waszym zdaniem jest najładniejsze.

Głosować można do 19 stycznia , w dniu 20 stycznia  ogłosimy wyniki.

ucz. Ola Pawlukiewicz