• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Dzisiaj, 1 września 2022 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pani dyrektor Dorota Lipkiewicz przywitała wszystkich przybyłych  na uroczystość uczniów, nauczycieli i rodziców.

Szczególnie serdecznie zwróciła się do uczniów klas pierwszych mówiąc: "życzę wam, aby każdy dzień w tej szkole był dla was wart zapamiętania, przynosił radości i sukcesy, żeby nauka i dalszy rozwój sprawiały wam przyjemność".

Uroczystość była również okazją do pożegnania p. Elżbiety Borowskiej - nauczyciela bibliotekarza, która w tym roku, po wielu latach pracy odeszła na emeryturę.

Nowy rok szkolny stawia przed nauczycielami i uczniami wiele nowych wyzwań. Uczniowie będą uczyć się nowego przedmiotu - historia i teraźniejszość, obowiązkowo będą uczyć się strzelania w ramach edukacji dla bezpieczeństwa.Przyszli maturzyści będą musieli zmierzyć się z egzaminami ustnymi z języka polskiego i angielskiego. Nowością będzie również zatrudnienie psychologa i pedagoga specjalnego, który zadba o zdrowie psychiczne młodzieży.