• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• 4 września uroczystym apelem zainaugurowany został w Zespole Szkół w Górowie Iławeckim nowy rok szkolny 2023/2024. Pani Dyrektor Dorota Lipkiewicz przywitała uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Szczególne słowa skierowala do pierwszoklasistów, dla których rozpoczął się nowy i ważny etap w ich życiu. Złożyła także gratulacje nauczycielom, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego - p. Annie Sławińskiej oraz p. Paulinie Sadowskiej.

Wszystkim życzymy, by nowy rok szkolny stał sie okazją do realizacji planów, marzeń, rozwijania zainteresowań i pasji.Powodzenia!

mgr Joanna Łukaszewicz

• NASZ MISTRZ POLSKI WIKTOR !

• Defiladą sportowców i  zapaleniem znicza olimpijskiego 24 sierpnia 2023 r. w Białymstoku rozpoczęły się XXVI Ogólnopolskie Igrzyska LZS. Około 1,5 tysiąca sportowców z całego kraju zmierzyło się w lekkiej atletyce, zapasach, piłce siatkowej plażowej i podnoszeniu cieżarów.

Wśród zapaśników znalazł się nasz uczeń Oddziału Przygotowania Wojskowego WIKTOR RUSZYŃSKI, który stanął na podium zdobywając złoty medal w zapasach w  stylu klasycznym (92 kg). Serdecznie gratulujemy !!!