• PROJEKT CENTRUM NOWOCZESNOŚCI

• Celem projektu jest nabycie kompetencji kluczowych z nauk matematyczno-przyrodniczych.Uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach w ramach podstawy programowej oraz zajęciach prowadzonych przez pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Program wiąże się z rozwojem umiejętności i postaw takich jak innowacyjność,kreatywność,umiejętność pracy w grupie,organizacja pracy własnej,krytyczne rozumowanie,wyciąganie wniosków,opracowywanie i prezentacja informacji,umiejętności manualne i techniczne,umiejętność posługiwania się nowoczesnymi technologiami.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone praktycznie za pomocą eksperymentów i multimediów oraz zakupionych w ramach projektu pomocy naukowych.

Projekt obejmuje wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawiei Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu,pobyt w Planetarium w Olsztynie oraz w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

• 11.12.2018

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

11 grudnia  grupa uczniów naszej szkoły realizująca projekt unijny Centrum Nowoczesności lekcje z fizyki, chemii i biologii odbyła w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Zajęciom sprzyjały różnorodne przestrzenie edukacyjne a sam pobyt inspirował do obserwacji, doświadczania i zadawania pytań.

• 08.01.2019

GEOGRAFIA - Pogoda na dziś

Uczestnicy odczytywali i analizowali wybrane składowe pogody. Wykonywali doświadczenie badając wpływ temperatury powietrza atmosferycznego na ciśnienie atmosferyczne.
          Przy okazji pracy z anemomerem, oprócz prędkości wiatru, uczniowie sprawdzili również moc własnych płuc.

• 1.1.2001

Placerat ipsum

Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum